Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors van Kogelvangers

Sponsors van Kogelvangers

Hoofdsponsor:   JO!

Jeugdsponsor:


JUMBO De Bont Willemstad

Kooren Classic Masters
https://www.classicmaster.nl/

Naamgever sportpark "De Willemsch Veste":

 

Willemsch Bier
https://www.willemsch.nl/

 

Goudensponsoren


Willemsch (Sportcomplex 'de Willemsch Veste') -- https://www.willemsch.nl/
Rijk Zwaan -- https://www.rijkzwaan.nl/
Kooren Classic Masters -- https://www.classicmaster.nl/
DK Polyester B.V./Polystyle -- https://dkpolyester.nl/
Nieuwdorp Schoonmaakgroep -- http://www.nieuwdorpschoonmaakgroep.nl/
WG Makelaars -- https://www.wgmakelaars.nl/
Restaurant de Rosmolen -- https://www.rosmolen.nl/

Zilverensponsoren


Van der Plaat Accountants & Adviseurs -- https://vanderplaataa.nl/
ATM Moerdijk -- http://www.atm.nl/web/show
Ravelijn
Restaurant Bellevue -- https://www.restaurantbellevue.nl/
Bras Fijnaart -- https://www.brasfijnaart.nl/

Bronzesponsoren

Metzz Media -- http://metzzmedia.com/
Brasserie Overstag -- https://brasserieoverstag.nl/
Huijbregts Installatietechniek -- http://www.willemstad-cv.nl/
Klusbedrijf Wi-Ar -- http://www.wi-ar.nl/
Aannemersbedrijf Cees van der Zande B.V. -- https://ceesvanderzande.nl/
Fysiotherapie van Zuilichem -- https://www.vanzuilichemzorg.nl/ 
Biertapje.nl -- https://www.biertapje.nl/
Autobedrijf Van Dueren den Hollander -- https://www.dueren.nl/vandueren/

Overige sponsoren

van Dueren den Hollander BV
Jumbo Supermarkten
Bigbrands BV
Visboersploeg
van Ameyde Marine
Restaurant Mauritz
Garage Westhoek
Tyers in stock Moerdijk
Bakkerij Bussing
Tooter
Handelsbanken
Cultilene
Auto Rens
Your Assistant
WG Makelaars
PBL Logistics
Matthew Natterer (Friture Havenhoofd)
Korst Banden
100% Voetbal
Bunkerservice Hellemons
Cornelissens Jongenelen Netwerk Notarissen
Groenenberg Banden
Autobedrijf Saarloos
BSK Bouw
de Eendracht
Koevoets Groente en Fruit
Ecotax Willemstad

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!